• Продажбата
  • Ново
5pcs/Многу Розова Херои Класичен Мода долна облека за Мажи Боксери Памук Машки Гаќи Шарени Гаќи Удобно 5 Боја M/L/XL/XXL
zoom_in

5pcs/Многу Розова Херои Класичен Мода долна облека за Мажи Боксери Памук Машки Гаќи Шарени Гаќи Удобно 5 Боја M/L/XL/XXL

DEN 504.00 559.68

Износ
check Во продавницата.


5pcs/Многу Розова Херои Класичен Мода Mens Боксери долна облека на Брендот Памук Шарени Секси Cueca Боксер Шорцеви Гаќи 5 Бои
Материјал : 95%Памук, 5%Еластичен
100% Сосема Нов Висок Квалитет!! Модата!! Удобно
Азија Големина, проверете ја големината со големина на табелата пред Цел, ви благодариме!
Плаќање 1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам. 2.Ние ќе го организира превозот по вашата исплата ,pls бидете сигурни дека вашиот плаќаат успех пред да се затвори страница. 3.Важно царина,даноци и Давачки не се вклучително и во ставка цена или на превозот обвиненија.ранливите за било обичај должност или увоз доход. 4.Ако имате било puestions,ве молиме контактирајте со нас. 5 Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Превозот 1.Нарачки ќе се испраќаат во рок од 3-7 работни дена откако сте платиле. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена. 2.Ако постојат одредени причини што превозот задоцнување, се надевам, ќе може да се разбере.Превозот време за време на Празници Сезона(Божиќ ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време, ве молиме додадете уште 5-10days како задоцнување,благодарение толку многу за вашата разбере. Враќање /Поврат 1. DOA(Мртов На Пристигнување) или Погрешно Објект ќе бидат понудени на берза.

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Боксер Шорцеви
Број На Модел На:
5-1203
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Памук
Бренд Име:
ПИНК ХЕРОИ

Им се допаѓа и на купувачите..