• Продажбата
  • Ново
Гаќи Mens 4Pcsмногу долна облека Meryl Боксери Модални Боксер Мажите Секси Боксер Шорцеви Вентилација Плус Големина Боксери Mens долна облека
zoom_in

Гаќи Mens 4Pcsмногу долна облека Meryl Боксери Модални Боксер Мажите Секси Боксер Шорцеви Вентилација Плус Големина Боксери Mens долна облека

DEN 523.00 523.20

Износ
check Во продавницата.


Големина : XXL,XXXL,4 XL,5 XL,6 XL,7 XL
XX Lполовината : 32cm*2, одговараат за половината 66-71cm (26-28inch), тежина 40-57kg
XXX Lполовината : 34cm*2, одговараат за половината 69-77cm (27-30inch), тежина 57-70kg
4 X Lполовината : 36cm*2, одговараат за половината 86-94cm (34-37inch), губење на 67-80kg
5 X Lполовината : 38cm*2, одговараат за половината 91-99cm (36-39inch), тежина 80-90kg
6 X Lполовината : 40cm*2, одговараат за половината 110-119cm (44-47inch), тежина 90-115kg
7 X Lполовината : 42cm*2, одговараат за половината 128-140cm (50-55inch), тежина 115-150kg

Превозот :
Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денот на уплатата примена (aliexpress ние ќе го провери вашиот
кредитна картичка,и тоа ќе биде потребно за 24 часа и празник освен),ако имаме било каков проблем во врска со
производ,ние ќе ги остават порака во време,pls љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне mistkae happe
Гаранција и Гаранција :
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 10 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис.

Големина:
XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Боксер Шорцеви
Материјал:
Бамбус Влакна,Модални,Spandex
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
DY1356-4
Бренд Име:
Shulammitelily

Им се допаѓа и на купувачите..