• Продажбата
  • Ново
Мажите Долг Ракав Fightwear Работи ММА Кошули Царинската Тренингот Кошула мма Дресови VSZAP НА ВОЛЦИ
zoom_in

Мажите Долг Ракав Fightwear Работи ММА Кошули Царинската Тренингот Кошула мма Дресови VSZAP НА ВОЛЦИ

DEN 1017.00 1070.40

Износ
check Во продавницата.


Мажите Долг Ракав Fightwear Работи ММА Кошули Царинската Тренингот Кошула мма Дресови VSZAP НА ВОЛЦИ
* ММА борба дресови Muay Тајландски fightwear Боксерска маица
* Долг ракав
* Флексибилен ткаенина
* Печатени шема; прилагодување е на располагање Не само кога ќе се направи ММА, бокс, го носат во нормални времиња е, исто така, кул и удобно!

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Бокс
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
VL001
Пол:
Мажи
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ДАН SHUANG HAO
Материјал:
Spandex,Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Функција:
Дише
Спорт Тип:
ММА борба, Бокс
Пол:
Мажи, Жени
Јака:
О Деколте
Sleeve:
Долг ракав ММА џерси боксерска маица
Шема:
Печатени
Материјал:
Памук, Spandex
боја:
Црна

Им се допаѓа и на купувачите..