• Продажбата
  • Ново
Бебе Девојка Облека 2018 Пролет Бебе Облека Поставува Цртан филм Печатење Суичери+Секојдневен Панталони 2 парчиња Облека за Бебето
zoom_in

Бебе Девојка Облека 2018 Пролет Бебе Облека Поставува Цртан филм Печатење Суичери+Секојдневен Панталони 2 парчиња Облека за Бебето

DEN 578.00 705.60

Износ
check Во продавницата.


Бебе Девојка Облека 2018 Пролет Бебе Облека Поставува Цртан филм Печатење Суичери+Секојдневен Панталони 2 парчиња Облека за Бебето
Материјал : 100% Памук
Пакет : 1 Врвот+1 Панталона

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Јака:
О Деколте
Стил:
Активни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
RFY090321
Материјал:
Памук
Бренд Име:
со предрасуди
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Животните

Им се допаѓа и на купувачите..