• Продажбата
  • Ново
Weyes & Kelf Топло Лето Памук Жени Секси Bodysuit 2018 Секси Црна Завој Bodysuit Жените Црна Backless Тела Жени
zoom_in

Weyes & Kelf Топло Лето Памук Жени Секси Bodysuit 2018 Секси Црна Завој Bodysuit Жените Црна Backless Тела Жени

DEN 506.00 830.40

Износ
check Во продавницата.


[xlmodel]-[custom]-[44248]
ЗА ГОЛЕМИНАТА Совети :
1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.
2, Ако се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да ме контактирате и ние ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.
БОЈА РАЗЛИКА :
Како што сите знаеме ,на различни компјутери екранот боите различно,
бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од следниве слики.
[xlmodel]-[size]-[9999] Мерење Во CM Големина Колковите Тело Должина S 80 68 M 84 69 L 88 70
[xlmodel]-[фото]-[0000]

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара Тип:
Редовни
Тип:
Bodysuits
Број На Модел На:
P1710133
Материјал:
Полиестер,Spandex
Стил:
Секси & Клуб
Бренд Име:
Weyes & Kelf
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Шупливи Надвор
Главната ткаенина состав:
Памук жени секси bodysuit
Стил детали:
Шупливи bodysuit
Боја:
Црна жена romper
Големина:
S, M, L bodies women

Им се допаѓа и на купувачите..