• Продажбата
  • Ново
чипка блуза Жените Мода Гроздобер Цветни Печати Блуза Секси чипка Обвива Канцеларијата Дама Тенок кратко Sleeve Блуза цветни печатење на врвот
zoom_in

чипка блуза Жените Мода Гроздобер Цветни Печати Блуза Секси чипка Обвива Канцеларијата Дама Тенок кратко Sleeve Блуза цветни печатење на врвот

DEN 576.00 823.20

Износ
check Во продавницата.


Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
QXSLZQ
Стил:
Повик
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
2029
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Должина(cm):
Краток
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер

Им се допаѓа и на купувачите..