• Продажбата
  • Ново
Ruoru 2017 сончање облека на жените лето костим за прикривање на големи димензии на жените блуза кошула врвот boho дополнителните кимоно плажа кејп
zoom_in

Ruoru 2017 сончање облека на жените лето костим за прикривање на големи димензии на жените блуза кошула врвот boho дополнителните кимоно плажа кејп

DEN 655.00 1073.28

Износ
check Во продавницата.


Големина Ракав (вклучуваат tassel ) : cm/инчен Должина (вклучуваат tassel ) : cm/инчен Една големина 66cm/25.98" 70cm/27.55"
Ве молиме имајте во предвид мерка грешка во рок од 1 до 3cm е нормално
Вистински фото :
Други препорачуваат производи : Нашата продавница веб-страница :

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Стил:
Бохемски
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Геометриски
Декорација:
Tassel
Материјал:
Полиестер
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
РК-072
Бренд Име:
RUORU
Облека Должина:
Редовни
Стил:
кимоно

Им се допаѓа и на купувачите..