• Продажбата
  • Ново
Новиот Кинески стил Памук, Лен Долг ракав Жените Блуза Кошула Есен Солидна Црвено Секојдневен Гроздобер Етничка Блузи евтина облека кина 8
zoom_in

Новиот Кинески стил Памук, Лен Долг ракав Жените Блуза Кошула Есен Солидна Црвено Секојдневен Гроздобер Етничка Блузи евтина облека кина 8

DEN 806.00 1008.00

Износ
check Во продавницата.


долг ракав Кинески гроздобер стил есен маица, блуза
Материјал : памук + лен
Боја : бела, црвена, црвено вино, сина
Големина : една големина, не плус големина Големина Должина Рамо Биста Ракав должина Една големина 68 42 106 54
Единица : cm (1 cm=0.39 инчен; 1 инч=2.54 см)
Се мери во со рамна поставени позиција, може да биде 1-3 см разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Забелешка : Поради разликите во компјутерски монитори, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Големина:
One Size
Јака:
Мандарински Јака
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Пол:
Жените
Блуза Боја:
Црвено, Бело, црвено Вино, сина
блуза големина:
Една големина, Биста големина 106cm
превозот:
Бесплатен превозот од Кина

Им се допаѓа и на купувачите..