• Продажбата
  • Ново
Мини Bluetooth Слушалка 10 Часот Музика Време Пот-доказ Безжична Earbud Bluetooth Слушалки хендсфри За во Автомобил ТВ PC iPhone Xiaomi
zoom_in

Мини Bluetooth Слушалка 10 Часот Музика Време Пот-доказ Безжична Earbud Bluetooth Слушалки хендсфри За во Автомобил ТВ PC iPhone Xiaomi

DEN 424.00 815.52

Износ
check Во продавницата.


Супер мини големина скриени во уво Ергономски "L" облик, што го прави слушалка стабилна во уво 10 часа континуирано слушање музика, околу 320 часа време на мирување Едно копче поддржува мулти-функција : /исклучување; Плеј/пауза; Јавете се/намали; Песна прекинувач(двоен клик на следната песна) Гласовен потсетник кога ги спарувате, повикувајќи HD микрофон звук и стабилна bluetooth V4.1 сигнал за i Phone, Samsung Xiaomi Huawei телефони КОМПЈУТЕР, ТВ и други паметни електроника Пакување Вклучени : 1 парче x приклучок за Слушалки; 1 парче x usb кабел; 1 парче x упатство

Линија Должина:
Никој
Безжичен:
Yes
Поддршка СТАН:
Yes
Отпорот:
16Ω
Конектори:
USB
Стил:
Во Уво
Поддршка Apt-x:
Yes
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Функција:
За Интернет Бар,за Видео Игра За Мобилен Телефон,HiFi Слушалки,Обични Слушалки,Спорт,За iPod
Контрола На Копчето:
Yes
Безжична Тип:
Bluetooth
Бренд Име:
NVAHVA
Број На Модел На:
J8
Приклучок Тип:
L Виткање
Водоотпорен:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Активен Бучава Отказ:
No
Со Микрофон:
Yes
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Vocalism Принцип:
Динамичен
комуникација:
Безжичната
Чувствителност:
100±5dB
Bluetooth Верзија :
V4.1
Слушалки Големина:
1.9 1.5 x x 1.1 cm
Музика Време:
10 Часа
Зборувајќи време:
14 Часа

Им се допаѓа и на купувачите..