• Продажбата
  • Ново
Секси Жените Завој Бикини Поставите Push-up Поместена Градник Костим за Капење Одговараат на костими за капење
zoom_in

Секси Жените Завој Бикини Поставите Push-up Поместена Градник Костим за Капење Одговараат на костими за капење

DEN 351.00 369.12

Износ
check Во продавницата.


Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата шоу
Ново во Мода
Стил : Мода Бикини
Големина : S M L
Материјал : Полиестер
Вклучени : 1 X Бикини Костим За Капење
Големина На Табелата :
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Преглед :

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
hirigin
Број На Модел На:
види detials
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Шарени
Поддршка Тип:
жица за слободни
Половината:
Висок Половината
Со Подлога:
Yes
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Бикини Сет

Им се допаѓа и на купувачите..