• Ново
Жените Симпатична Девојка Бански Завој Бикини Поставите Push-up Поместена Капење Печати Мулти Боја Одговараат на Костим за капење
zoom_in

Жените Симпатична Девојка Бански Завој Бикини Поставите Push-up Поместена Капење Печати Мулти Боја Одговараат на Костим за капење

DEN 445.92

Износ
check Во продавницата.


Производ Функција
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : Полиестер
Боја : Како на Сликата
Стил : Секси Флорални Бански
Големина : S, M, L
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Она Што Ќе Добиете :
1 x Бански
Преглед :
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Големина:
165, 170, 175
Бренд Име:
hirigin
Број На Модел На:
види detials
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Печати
Поддршка Тип:
жица за слободни
Половината:
Висок Половината
Со Подлога:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Бикини Сет

Им се допаѓа и на купувачите..