• Продажбата
  • Ново
црна боја агол вентил со Тоалет Рачни Мијалник ,Пелена Sprayer, Туш Shattaf Мијалник Спреј Туш комплет Авион BD919
zoom_in

црна боја агол вентил со Тоалет Рачни Мијалник ,Пелена Sprayer, Туш Shattaf Мијалник Спреј Туш комплет Авион BD919

DEN 1333.00 1481.76

Износ
check Во продавницата.


Превозот И Ракувањето Со
Понекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вредност стигнат до некои вредност, луѓе кои не плаќаат данок не го купат од мене.
ние обично ги прогласи ниска вредност да помогне да се намали даноците законски, но неколку од сите мора да платите, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.
Бесплатен превозот доаѓа со САМО Економски превозот, нормално време на испорака е 15-30 дена, редовна пошта понекогаш трае 90 дена или повеќе за испорака, ако сте во брзање, ве молиме да плаќаат екстра превозот цена.
Бразил клиенти, ве молиме известете ја вашата CPF број, руски клиенти, ве молиме советувајте го вашето целосно име и презиме, тоа е неопходно.
Гаранција & Return
Предмети со проблеми со квалитетот ќе биде целосно или делумно враќање на парите, само треба да ми покаже проблемот со кратко видео или некои фотографии.
Ве молиме добро забелешка ние не прифаќа враќање на оштетени објекти како неточни користејќи или оштетени factitiously.
Враќање пакети се прифатени во рок од 14 дена по доставени за кои било причини, купувачите плаќаат за превозот цена.
За Повратни Информации
Ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и 5-star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ќе биде многу ценет.
Ако не се сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред сите негативни или неутрални повратни информации лево. Ние сигурно ќе реши проблем за вас е на задоволително ниво.

Тапа Допирање:
Една Дупка
Допрете дупка:
Една Дупка
Spary Тип:
Хоризонталната
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Бренд Име:
Fevnd
Број На Модел На:
BD919

Им се допаѓа и на купувачите..