• Продажбата
  • Ново
Ѕидот Монтирани Половина Инч Тема Бронза 3 Модели Месинг Bibtap користи во Бања и Машина за Перење L17076
zoom_in

Ѕидот Монтирани Половина Инч Тема Бронза 3 Модели Месинг Bibtap користи во Бања и Машина за Перење L17076

DEN 1137.00 1337.28

Износ
check Во продавницата.


[ Точка Бр. ] : L17076-L17078
[ Материјал ] : Месинг
[ Боја ] : Бронзени
[ Употреба ] : Басен и Машина за Перење
[ Кертриџ ] : Месинг Кертриџ
[ Додатоци ] : Tap & Rosette
[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија
Ние ќе бидеме испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.
Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.
Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.
Ако испораката адреса е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.
Целосното име на примачот побара ако испорака на руската Федерација. Бразил клиент ве молиме да ни овозможи со CNPJ или CPF код за превозот.
Спедитор Дена
30-60
7-14
7-14
7-14
7-14
15-30
2-4
Ние не сме одговорни за било која дестинација Обичај должност или увоз доход.
Тоа ќе биде подобро ако може да ни каже што цената на фактурата ќе биде добро за вашите Сопствени.
Превозот компанијата ќе плати тарифи однапред вообичаено, и потоа задолжен за вас, кога испраќање до вашиот дом, или можете да го изберете ставки за нагоре. Ве молиме не го одбие нив за дополнителни превозот обвиненија.
Ако не сте задоволни кога ќе добиете предмети, ве молиме вратете го во рок од 10 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да го вратите.
Враќање точка мора да биде во нови и некористени состојба со сите оригинални тагови и пакување.

Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Број На Модел На:
L17076
Употреба:
Слив,Машина За Перење
Рачка Материјал:
Цинк
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Тело Материјал:
Дувачкиот
Бренд Име:
xTruly

Им се допаѓа и на купувачите..