• Продажбата
  • Ново
USB Тип Стоматолошки Интраорална Оралната Камера 2.0 Мега Пиксели MD930U 1/4
zoom_in

USB Тип Стоматолошки Интраорална Оралната Камера 2.0 Мега Пиксели MD930U 1/4

DEN 7264.00 7728.00

Износ
check Во продавницата.


За Производот
Интраорална камера систем
Супер-широк, автоматски прилагодување-фокус леќа
Светлина и лесно мобилност
Држач со автоматско исклучување функција
Поддршка оперативен СИСТЕМ : Win XP/Vista/7 (32 бита и 64 бита) OS 10.6 до Linux ubuntu 10 до(за Интер & AMD ПРОЦЕСОР
Опис На Производот
Модел : MD930 U
CE сертифицирани
Карактеристики :
1. Availabe за жица поставена исто така
2. Висока осветленост слики
3. Едноставна операција и инсталација
4. Светлина и лесно мобилност
Спецификација :
Слика сензор : 1/4" CMOS
Резолуција на слика : 2.0 Мега пиксели
Излезниот приклучок : USB
Светилка : 4pcs бела LED (5600k)
Акумулација точка : 3мм-50мм
Фотографирањето визуелна агол : 105°
Напојување : DC 5 V (Обезбедени од страна на компјутерски)
Кабел Должина : 2 M
Софтвер Програма : USB PC Camera Плус, тоа компатибилен со XP, VISTA & Победи 7
Пакување Листа :
1 X-Домаќин
1 X Кабел
50 компјутери X интраорална Камера обвивка

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
-
Големина:
Small
НЕТО-WT.:
56.7 g
Број На Модел На:
-

Им се допаѓа и на купувачите..