• Продажбата
  • Ново
Artware Заби смола занаетите Стоматолог Подарок Смола Занаети Стоматолошка клиника декорација давање статии Креативни подароци Уметнички дела
zoom_in

Artware Заби смола занаетите Стоматолог Подарок Смола Занаети Стоматолошка клиника декорација давање статии Креативни подароци Уметнички дела

DEN 2189.00 2304.00

Износ
check Во продавницата.


Стоматолошки најпопуларниот производ и нов изложба покаже објект Високо квалитетен материјал
За стоматолог учење, настава и истражување
За стоматолошка лабораторија за користење
100% изработени од природни смоли
100% се бесплатно на хемиски иритирачки мирис
100% безбеден за човекот.
Детални Слики
Сертификати
Плаќање
Т/T трансфер /western union / pa ypal акк epted.
Услови за продажба
Меѓународни Купувачот - ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/buyi нг.
Повратни информации
Ние ќе понуди 100% задоволни со купувањето!
Ние се испратени позитивен фидбек за вас и се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме да дадете ми шанса, и јас ќе го направи било големи напори да се реши.
За нас OAO Стоматолошка Опрема е професионална претпријатието која се специјализира во истражување и развој, производство и маркетинг на стоматолошка опрема.
Нашите главни производи вклучува Високо & Ниска брзина handpiece, ПРЕДВОДЕНА Лекување на Светлината, Scaler, Стоматолошки единица, Лекарите Стол, Масло бесплатни воздушниот компресор, Gutta машина, Ендодонтско лекување, Интра-оралната камера, Микро мотори, Стоматолошки светилки, Sterilizer и стоматолошки додатоци итн.

Тип На Објект:
Белење На Заби
Големина:
Moderate
Број На Модел На:
OAO-TM37
Состојка:
Смола
Бренд Име:
DEASIN
НЕТО-WT.:
750g
Употреба:
Наставата Модел
Состојба:
нови
Примена:
Стоматолошки Ареал
Пакет:
Картонска Кутија
Сертификат:
CE, ISO

Им се допаѓа и на купувачите..