• Ново
Супер Мини Universal Plug NIMH 3.6 V 300mAh 3x 1/2AAA Табела Биро Cordless Телефон Батерија на Пакет
zoom_in

Супер Мини Universal Plug NIMH 3.6 V 300mAh 3x 1/2AAA Табела Биро Cordless Телефон Батерија на Пакет

DEN 234.24

Износ
check Во продавницата.

Спецификација : Бренд : Banggood Хемија : Ну-МЗ Замена на Батеријата Напон : 3.6 V Капацитет : 300m Ah Боја : Овошје Зелена Тип : 3x 1/2 AAA Ni-Мз Тежина : 18g Батеријата Големина : Поврзете жица долга околу 8cm Компатибилен со : за безжичен телефон, калкулатори, камери, игри, запалки итн. Пакет Содржина : 1 x Батеријата Пакет Превозот Време Совети : Сите на пакет испратена преку препорачана пошта. со следење на број може да се следат пакет statu. тоа е безбедност на безбедно товар. Превозот време е за 2050 дена. Како резултат на различни земји' политики и временски и други причини. испратени до diffrent земја ,превозот време ќе биде diffrent. Има било какви прашања. ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате преку али порака. ви благодариме! Повратни информации : Остави негативен фидбек е не може да го реши проблемот. Постојат многу, многу повеќе позитивни начини да фаза на оваа за добра комуникација ве Молиме да испрати порака до нас преку Aliexpress. ние ќе се обидеме нас најдобро да го решите вашиот проблем. ви благодариме! За Даноци : Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас. Бидејќи сопствени правила се различни во секоја земја, тарифи и акцизите и даноците не се наша одговорност и ние не сме квалификувани да одговори на прашања на оваа тема. Ве молиме истражување во вашата земја тарифи и увоз акцизите и даноците пред купување.

Бренд Име:
Banggood
Номиналниот Капацитет:
300mAh
Тип:
NI-МЗ
Тежина:
18g
Број На Модел На:
3.6 V-3X1/2AAA
Напон:
3.6V
Големина:
3X2.3X1cm

Им се допаѓа и на купувачите..