• Продажбата
  • Ново
НОВИ 5pcs Soshine Преносни Хард Пластични Случај Носителот Складирање Кутија 4 x 18650 Батерии
zoom_in

НОВИ 5pcs Soshine Преносни Хард Пластични Случај Носителот Складирање Кутија 4 x 18650 Батерии

DEN 277.00 374.88

Износ
check Во продавницата.


Soshine Преносни Хард Пластични Случај Носителот Складирање Кутија 4 x 18650 Батерии
Спецификации : Бренд : Soshine Карактеристики : - ви Држи батерии безбедно и сува - Тоа продавници 4pcs 18650 батерии - Мал волумен, мала тежина, лесен за складирање и за носење. - Доаѓа со кука, може да висат на некое погодно. - Изработени од тврда пластика, практична и издржлива. Боја : Транспарентна Производ Големина (L x W x H) : Прибл. 81 x 73 x 22mm Нето Тежина : 31g Пакет Тежина : 30 G / 1.06 Унци Пакет Димензии (L*W*H) : 85*75*25 ММ / 3.35*2.95*0.98 Инчи Мало Пакување : не, Не Пакување Пакет се Вклучуваат : 1 x Кутија

Тип:
Батеријата Складирање Кутија
Бренд Име:
Soshine
Пакет:
No
Број На Модел На:
EPC_LEF_308

Им се допаѓа и на купувачите..