• Ново
Wholesale5pcs*2 Парчиња Црна Пластика Батеријата Носителот Случај Жичен w Покритие за 6 х АА 9V
zoom_in

Wholesale5pcs*2 Парчиња Црна Пластика Батеријата Носителот Случај Жичен w Покритие за 6 х АА 9V

DEN 667.20

Износ
check Во продавницата.

Име на производ : Батеријата Случај Материјал : Пластични, Метални Големината на Телото : 10.4 x x 6.5 1.9 cm/4.1" x 2.6" x 0.7"(L*W*H) Кабел Должина( Секој ) : 14cm/5.5" Боја : Црна;Нето Тежина : 88g Product Име : Батеријата Случај
Материјал : Пластични, Метални
Големината на телото : 10.4 x x 6.5 1.9 cm/4.1" x 2.6" x 0.7"(L*W*H)
Кабел Должина( Секој ) : 14cm/5.5"
Боја : Црна;Нето Тежина : 88g
Оваа батерија кутија за носител со wire конектор, одговара на 6 х АА 9 V батерии.
Со пролетта клип дизајн, можете лесно да ја ставајте батеријата во него.
Батеријата не е вклучена овде.
Пакет Содржина : - 2 x Батеријата Случај Носителот w Маска
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Број На Модел На:
GTFS
Пакет:
No
Тип:
Батеријата Складирање Кутија
Бренд Име:
CHUNGHOP

Им се допаѓа и на купувачите..