• Продажбата
  • Ново
50pcs/многу Кралска сина и бела свадба лента прачки без бел лента Twirling Streamers,лента стап
zoom_in

50pcs/многу Кралска сина и бела свадба лента прачки без бел лента Twirling Streamers,лента стап

DEN 1065.00 1121.28

Износ
check Во продавницата.


50pcs/многу Кралска сина и бела свадба лента прачки без бел лента Twirling Streamers,лента стап
На овој линк се само за кралска сина бела панделка прачки без бел 50pcs /многу
свадба прачки содржи : 1 бамбус стап + 1pc кралска сина лента+1pc кралска сина дамка лента +1 парче бела
Должина на Стап : 30cm
Дијаметар на Стап : 5mm
Должина на Лентата : 60cm ( пред да не се врзуваат)
Ширина на Лента : 1.5 cm
Имаме многу различни стилови на оваа Лента прачки , pls изберете стилови, од (стил A ,B ,C ,D,E,F,G,H,I,J,K ) .
Различни стилови за вашиот избере и во споредба !
Свадба Прачки да се користи во Вистински Свадба Партија !!
За бојата разликата : Поради фотографирањето способност &осветлување , за разлика од компјутерски монитор , па дури и на боење за време на производство , можеби боја разлика постои во некои бои. Така ,ќе биде прифатена со вашата порака со нарачување"боја за името", исто така .
Некој кој се тргува или многу сериозни со бои , ве молиме контактирајте со нас пред цел . или не се направи нарачка . Ви благодариме за разбирањето.

Број На Модел На:
rd3653
Производ Класификација:
Streamers
is_customized:
Yes
Материјал:
лента прачки
Бренд Име:
IVINLA
Повод:
Свадба & Ангажман,Свадба
iteam име:
кралска сина и бела свадба лента стап
Количина:
50pcs/многу
бојата на дамка лента:
кралска сина бела

Им се допаѓа и на купувачите..