• Продажбата
  • Ново
Стандард Ballroom Фустани Возрасни Перформанси Танцување Носат Зелена Боја Фаза Танго Валцер Ballroom Конкуренција Танц Костим
zoom_in

Стандард Ballroom Фустани Возрасни Перформанси Танцување Носат Зелена Боја Фаза Танго Валцер Ballroom Конкуренција Танц Костим

DEN 4988.00 6235.20

Износ
check Во продавницата.


Ви благодариме за вашиот интерес во оваа точка,ова е сосема нов добар квалитет и подобра цена. Состојба : 100% Нов Бренд Со Висок Квалитет! Карактеристики : Има на лагер во здолниште, копчиња пред може да се untied, удобен, За овој фустан ние може да обезбеди слободни сопствени направени големина ,Ако треба сопствени направени,ве Молиме оставете порака за да обезбеди висина,рамо,биста,половината,колковите,ракави итн.Ние ќе ви помогне да се справи со ве Молиме да се биде внимателен за да се потврди големината пред да нарачате! Совети : 1 cm= 0.393 инчен ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има малку разлики во тон на боја на веб-сајтот е фото и вистински точка 1. Повеќето предмети ќе бидат испратени во рок од 72 часа по уплатата избришани. Топла продажба точка можеби привремено надвор од акциите, но ние ќе брод во рок од 5 дена. 2. Предмети може да се испраќаат од страна на Кина Пост, Сингапур Пост, EMS, DHL, UPS-от и Fed Ex. Сите доаѓаат со следење на број. 3. Ве чини околу 20-35 дена да се добие објект преку Кина Пост. Предмети се испраќаат од страна на хонг конг Пост и Сингапур Пост, да стигнете до повеќето земји во рамките 15-25 дена. Но, Русија и Бразил ќе трае над 30 дена како и за локалните обичаи проверка на одложување. 4. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса.

боја:
Зелена
Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Број На Модел На:
KB-01
Материјал:
Lycra,Најлон,Spandex,Микрофибер,Полиестер
боја:
слика во боја
превозот:
Бесплатен превозот
Големина:
S,M,L,XL,XXL or free custom made
Карактеристики:
Тесни Еластичен
Танц Тип:
Ballroom
Употреба:
Ballroom Фаза Носат/Перформанси/Пракса
Пол:
Жените, Младите Девојки Возрасни Дама
Тип На Производ:
Ballroom Конкуренција Танц Фустани
активност:
Ballroom / Валцер / Танго / Fox-Кас / Jigs/Џез
is_customized:
Yes

Им се допаѓа и на купувачите..