• Продажбата
  • Ново
6pcs големи димензии Момче&Девојка Birhtday Партија Балони Фолија Балони Деца Роденден Бебе Туш Декорација Партија Материјали Подарок
zoom_in

6pcs големи димензии Момче&Девојка Birhtday Партија Балони Фолија Балони Деца Роденден Бебе Туш Декорација Партија Материјали Подарок

DEN 357.00 379.20

Износ
check Во продавницата.


6pcs Момче&Девојка Birhtday Партија Балони Фолија Балони Играчки Детска Роденден Бебе Туш Декорација Партија Материјали Подарок 2 парчиња 18inch срце облик на фолија балон 1pc 45x68cm бебе фолија балон 1pc 79x46cm бебе нога фолија балон 1pc 1 прв роденден фолија балон 1pc 43*82cm Шише балон Апликација која се Користи за свадба аранжмани , партија прослава декорација, детски играчки и други цели. Повеќето идеален декоративни балон на прослава, соработува со другите балон за да го користите среќен ефект е подобро. Овој производ може да се користи за претпријатието промоција, производ, промоција, КТВ/ бар декорација изгледот. Карактеристики на производот 1 : материјалот е алуминиумска фолија, топката има метален сјај, боја е дури, топката е убава 2 : Може да се користи постојано, полнење и празнење е лесен, не користете го еднаш и го фрли далеку 3 : По инфлацијата е завршена, сериозна рамен топката, топката уста доаѓа автоматски запечатување лепак!
АКО ви се допаѓа нашиот ballons или други лица објектот,ве молиме додадете нашата продавница за ваша корист продавница листа или да додадете точка на листата на желби или шопинг количка.
За Нашата Продавница
1. Ние сме нови продавници, значи ние не треба многу повратни резултати и производ на повратни информации како и многу други продавници што се работи за години.
2. Сите наши Предмети се 100% Врвен Квалитет Guranteed;Врвен Квалитет, Секој еден да уживате во најдобрите партија време е нашата продавница целта.
3. Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас.

Обликот Стил:
Овална,Писмо,Круг
Повод:
Партијата Ноќта На Вештерките,Крштевки & Крштевањето,Големиот Настан,Полот Откриваат,Годишнина,Роденден
is_customized:
No
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Бренд Име:
meulergine
Број На Модел На:
20170300201
Број на Компјутери:
6Pcs
Класификација:
Ballon
Име:
6pcs Момче&Девојка Birhtday Партија Балони
Материјал:
Алуминиум
Количина:
6Pcs

Им се допаѓа и на купувачите..