• Ново
5pcs 18inch срцето тркалезна форма Париз Девојка Фолија Балони убава Романтична хелиум свадба Globos Boda Партија Украси за топка
zoom_in

5pcs 18inch срцето тркалезна форма Париз Девојка Фолија Балони убава Романтична хелиум свадба Globos Boda Партија Украси за топка

DEN 157.92

Износ
check Во продавницата.


5pcs 18inch срцето тркалезна форма Фолија Балони убава Романтична хелиум свадба Globos Boda Партија Декорации
Спецификација :
Материјал : гравури(алуминиум)
Големина пред надуени : 18inch (45*45cm)
5pcs/set
Боја : Пи

Ballon Големина:
18inch
Бренд Име:
LQVYI
Повод:
Партија,Мајката Ден,Денот на Вљубените,Свадба,Свадба & Ангажирање,Големиот Настан,Годишнина,Роденден
is_customized:
No
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Број На Модел На:
20180203A001
Број на Компјутери:
5pcs
Обликот Стил:
Круг,Срцето
Класификација:
Ballon
Стил:
18inch Романтично срце облик свадба партија балони
Материјал:
фолија(алуминиум)
боја:
Цветен
Редовни пакување:
opp вреќа потоа пакување во пластична кеса
снабдувач:
Свадба Прослава Продавница
Повод:
Свадба Фестивал Партија Декорација
Тип:
Настан & Партија Материјали
Големина:
18inch
Име:
LQVYI
Предупредување:
надува бавно и внимателно во случај на над inflating

Им се допаѓа и на купувачите..