• Продажбата
  • Ново
Децата Балет Танц Облечи Девојки Танц Здолниште примарна вршење костими принцеза здолниште
zoom_in

Децата Балет Танц Облечи Девојки Танц Здолниште примарна вршење костими принцеза здолниште

DEN 618.00 883.20

Износ
check Во продавницата.

Постојат 6 големини за овој фустан :
XS (100cm , за девојки/момчиња со height95-105cm)
S (110cm , за девојки/момчиња со висина 105-115cm)
M (120cm , за девојки/момчиња со висина 115-125cm)
L ( 130cm, за девојки/момчиња со висина 125-135cm
XL ( 140cm ,за девојки/момчиња со висина 135-145cm)
XXL (150см , за девојки/момчиња со висина 145-155cm)

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Балет
Бренд Име:
longqibao
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Девојки
Боја Класификација:
Роуз небото сино жолта
Применливи пол:
Женски
Број На Модел На:
L068

Им се допаѓа и на купувачите..