• Ново
Танчерка е Избор уметничко Лизгање Фустан Најлон/Lycra Леотар Здолниште Капа Ракави со Малку Пред Девојки Основните Танцување Деца Гимнастика Костим
zoom_in

Танчерка е Избор уметничко Лизгање Фустан Најлон/Lycra Леотар Здолниште Капа Ракави со Малку Пред Девојки Основните Танцување Деца Гимнастика Костим

DEN 1387.20

Износ
check Во продавницата.


Почитувани Купувачи
Ако сакате да уживате во некоја добра цена за објектот, ве молиме цел тоа на овој начин : 30 Парчиња на Една Боја, на Еден Дизајн . Ако можете да го направите така, ве молиме e-mail порака или од нас да добие добра цена.
Почитувани Француски Клиенти :
За вашето внимание, ќе мора да се испрати фактура на француски ц.и. ако изберете e-ЕМС како логистичка метод.
Нормално, ние ќе ве контактираме 7 дена подоцна, по стоката се превезува. До тогаш, ве молиме рака во фактурата документ за
Француски ц.и. ПОБРЗО . Инаку, стоката ќе биде вратена назад во Кина.
Во овој случај, ние се плашам дека тоа е тешко за нас да се преземат за враќање превозот цена.
Постои алтернативен метод за да се избегне оваа ситуација. Тоа е за да користите e-Пакет . Ние можеме да се подели поголеми пакети во помали пакети.
Answer : ___________________________ NOTE : Кога ќе се стави повеќе предмети во количката, превозот цена може да биде двојно. Сепак, кога ќе го поставите цел, превозот цена автоматски ќе се намали/намалена. Ако не сте задоволни со превозот цена, ве молиме контактирајте со нас за да видиме дали можеме да ви понудиме подобра опција!
Најлон/Lycra Кратко Sleeve Leotards со Кратки Здолништа (Балет Танц Облечи) за Дами и Девојки
Опис :
1, Големини Табелата : (Внимание Ве Молам)
Мерењата се за луѓето кои НЕ облека :
2, бои наведени подолу, се она што може да се направи. Белата Боја се наведени во друга страница. Ве молиме Кликнете на линкот подолу.
3, Краток Ракав Најлон/Lycra Leotards со прилог Кратки Здолништа,Целосно Внатре Наредени :
Внатре Поставата го прави удобен за носење и да го покрие вашата приватност :
4, Бои Покаже :
5, Квалитет Вовед :
Она што е ткаенина тежина?
На ткаенина тежина е грам/квадратен метар (g/ m2), која е многу важен технички индекс на плетени ткаенини.

Големина:
CT, CS, CI, CM, CL, AS, AM, AL, AXL, AXXL
Материјал:
Најлон,Lycra
Бренд Име:
Танчерка е Изборот
Број На Модел На:
D005-2
Пол:
Девојки
Танц Тип:
Балет
Танц Тип:
Балет, Џез,Модерен Танц
Место:
Денс Студиото, Фаза,салата
Број На Модел На:
Девојки балет dancewear
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Стил:
Здолниште,фустан
Материјал:
NylonLycra
боја:
Црна,бланко,виолетова,роуз
Функција:
се водат

Им се допаѓа и на купувачите..