• Ново
2017 Деца Балет Танц Облечи Исече Lycra Памук Најлон Прашка Класичен Балет Туту Балет Облека Децата Девојки Џез Носии
zoom_in

2017 Деца Балет Танц Облечи Исече Lycra Памук Најлон Прашка Класичен Балет Туту Балет Облека Децата Девојки Џез Носии

DEN 734.40

Износ
check Во продавницата.


Бренд : Танц Кралица
Големина(единица : cm)
100
110
120
130
140
150
160
Фустан Должина
47
51
55
59
63
67
71
Биста
56.5
59
62
65
68
72
76
Половината
50
52.5
55.5
58.5
61
65
69
Совет : 1cm=0.393 инчен / 1inch=2.54 см
"Големината mearsured од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."
115-125

Големина:
100, 110, 120, 130, 140, 150
Танц Тип:
Балет
Бренд Име:
Танц Кралица
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
DQ18014
Пол:
Девојки
Стил:
Балет Танц Облечи
Вклучуваат:
1*Фустан
совети:
Боја и Стил Застапеност може да се разликува од страна на мониторот
Материјал:
Lycra Памук

Им се допаѓа и на купувачите..