• Ново
Нови Деца Девојки Балет Танц Туту Се Облекуваат Бела Свон Фаза Перформанси Газа Здолниште Издувам Фустани Конкуренција Одредби Носат
zoom_in

Нови Деца Девојки Балет Танц Туту Се Облекуваат Бела Свон Фаза Перформанси Газа Здолниште Издувам Фустани Конкуренција Одредби Носат

DEN 1584.00

Износ
check Во продавницата.


Нови Деца Девојки Балет Танц Туту Се Облекуваат Бела Свон Фаза Перформанси Газа Здолниште Издувам Фустани Конкуренција Одредби Носат
Големина
(Единица : cm) Тежина
Висина
110cm
17-22kg
105-115
120cm
19-26kg
112-125
130cm
22-26kg
125-135
140cm
26-34kg
135-145
150cm
34-40kg
145-155
160cm
40-53kg
155-165
170cm
53-58kg
165-175
"Големината mearsured од страна на самите себе, понекогаш има некои грешки, но секогаш во рок од 3 cm."
Совет : 1cm=0.393 инчен / 1inch=2.54 см

Големина:
110cm, 120cm, 130cm, 140cm, 150cm, 160cm, 170cm
Танц Тип:
Балет
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex
Број На Модел На:
DQ6033
Бренд Име:
Танцување Ное
Танц Тип:
балет танц здолниште
боја:
Бела
Сезона:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Големина на:
110cm, 120cm, 130cm, 140cm, 150см, 160cm, 170cm
Употреба:
Фаза на изведба&пракса

Им се допаѓа и на купувачите..