• Ново
2018 Нова Секси Туту Танц Облечи Балет За Жените Девојка Е Бела Свон Balett Газа Здолништа Деца Фаза Перформанси Танцување Носат
zoom_in

2018 Нова Секси Туту Танц Облечи Балет За Жените Девојка Е Бела Свон Balett Газа Здолништа Деца Фаза Перформанси Танцување Носат

DEN 3168.00

Износ
check Во продавницата.


2018 Нова Секси Туту Танц Облечи Балет За Жените Девојка Е Бела Свон Balett Газа Здолништа Деца Фаза Перформанси Танцување Носат
Децата големина
(Единица : cm)
Тежина(кг)
Висина
XXXS
35-40
125-135
XXS
40-45
135-145
XS
50-55
145-155
Жените Големина
(Единица : cm)
Градите
Половината
Тежина
Висина
S
86.6
70
80-90
150-155
М
90
76.6
90-100
160-165
L
95
81.6
100-110
165-170
XL
98
88.3
110-120
170-175
XXL
103
95
120-130
170-175
"Големината mearsured од страна на самите себе, понекогаш има некои грешки, но секогаш во рок од 3 cm."
Совет : 1cm=0.393 инчен / 1inch=2.54 см

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Балет
Број На Модел На:
DQ6020
Материјал:
Spandex
Бренд Име:
Танцување Ное
Пол:
Девојки
Танц Тип:
балет танц здолниште
боја:
Бела
Сезона:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Големина на:
S, M, L, XL, XXL
Употреба:
Фаза на изведба&пракса

Им се допаѓа и на купувачите..