• Продажбата
  • Ново
Топла Чипка Секси Bathrobe Backless Nightskirt Nightgown Sleepwear Комплети долна облека + Т-назад 88 FS99
zoom_in

Топла Чипка Секси Bathrobe Backless Nightskirt Nightgown Sleepwear Комплети долна облека + Т-назад 88 FS99

DEN 136.00 179.04

Износ
check Во продавницата.

Топла Чипка Bathrobe Backless Nightskirt Nightgown Sleepwear Секси долна Облека Комплети долна облека + Т-назад 88 FS99 Функција :
100% Сосема Нов & Висок Квалитет!
Жешка Секси, дива ,многу удобен за носење!
Свила-како сатен sleepwear,мека на допир на вашата кожа.
Многу атрактивна и топла за насочување на вниманието од вашиот љубовник. Забавувајте се со оваа флертувачки сет.
На "мора да се има" точка за вашиот секси гардероба.
Ви даде страст и добро расположение.
Материјал : Сатен +Чипка
КОЛИЧИНА : 1 целиот сет (Ноќ Gown + Појас G-string)
1 x Ноќ Gown
1 x Појас
1 x G-String Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Бебе Кукли
Посебни Употреба:
Егзотични Облека
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
N/A
Материјал:
Rayon
Ткаенина Тип:
Сатенски

Им се допаѓа и на купувачите..