• Продажбата
  • Ново
Античкиот Бронза Бања Прибор Поставете Крпа Полица Крпа Носителот Тоалетна Хартија Носителот Rove Кука
zoom_in

Античкиот Бронза Бања Прибор Поставете Крпа Полица Крпа Носителот Тоалетна Хартија Носителот Rove Кука

DEN 565.00 912.00

Износ
check Во продавницата.

Продавачот препорака
Тип Бања Прибор Поставите Стилот на Современата Заврши Хром боја Сребрена Материјал Бакар+Cermica Монтирање на Ѕид Монтирани Димензија Број На Барови Нето Тежина (kg) Испорака Тежина (кг)

Тип:
Бања Хардвер Поставува
Бања Хардвер Собата По Завршувањето:
бронза
Главен Материјал:
Метал
Бренд Име:
ЕЛЕН HOMEDECOR
Материјал:
Бакар
Површина По Завршувањето:
Бранеа
Број На Модел На:
EL3100

Им се допаѓа и на купувачите..