• Ново
Најлон Exfoliating Бања Туш Тело За Перење Чистење На Чистењето Крпа Scrubbers Случаен Боја
zoom_in

Најлон Exfoliating Бања Туш Тело За Перење Чистење На Чистењето Крпа Scrubbers Случаен Боја

DEN 47.04

Износ
check Во продавницата.


Опис : Exfoliating Најлон Бања Туш Тело Чистење, Перење, Чистење Крпа Крпа Сунѓери Scrubbers
Кожата и ја обновува кожата
Delicately exfoliates несакани мртвите клетки на кожата
Компактен, лесен, погоден за патување надвор
Лесно се чисти и брзи сува
Материјали : Најлон
Големина : Прибл. 90 x 30 cm /35.43 x 11.81" (Lx L)
Боја : Како на сликата покажува, испратени по случаен избор
Количина : 1 КОМПЈУТЕР
Answer : ___________________________ Note :
1.Стоката се испраќа по случаен избор, не може да избор на бои. Можеби и ќе ја испрати на иста боја, се надевам, ќе може да се разбере.
2. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
3. Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
Пакетот вклучува : 1 x Бања Туш Крпа (пратени по случаен избор)


Употреба:
Чистење
Примена:
Телото
Број На Модел На:
3T5303
Материјал:
Најлон
Тип:
крпа
Производот:
крпа

Им се допаѓа и на купувачите..