• Ново
автомобил dashmats автомобил-стил, додатоци табла покритие за Хонда Фит Аријата Град ZX 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 GD8/GD9 RHD
zoom_in

автомобил dashmats автомобил-стил, додатоци табла покритие за Хонда Фит Аријата Град ZX 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 GD8/GD9 RHD

DEN 1680.00

Износ
check Во продавницата.

кога ќе Испраќањето на твојот ред.ве молиме оставете порака : која година на вашиот автомобил е,и која боја ви треба!
Ова е сликата за Хонда Фит Аријата Град ZX 2002 -2008 RHD
имаме овие бои можете да изберете
Има слики и вистината
Политика На Враќање
Гаранција/Враќање
Сите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштетени или неисправни. Сите објекти што доаѓаат со 30-ден се врати период, освен ако рекламира поинаку.
Посебни услови :
За замена, стока, мора да се врати во рок од 30 daysof приемот и во оригиналното пакување
Вратени предмети мора да нема никакви знаци на злоупотреба или намерна штета. Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена.
Стока, треба внимателно да се спакувани и осигуреникот за целосниот куповната цена и испраќаат преку следат средства.
Не се враќа ќе бидат прифатени ако оригинално пакување е оштетена и/или исчезнати додатоци.
Кратко-пратки наредби мора да бидат пријавени во рок од 5 дена од испорачани датум.
Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
Враќање на средствата може да се издаде ако замена не е достапна.
Сите трошоците за превозот се неповратни.
Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период.
Ние не сме одговорни за било какви загуби во е-mail додека се враќаат врати стока.
Барањето за Враќање
Ве молиме контактирајте со нас со оставајќи ни порака.

Бренд Име:
ENJOYTOUR
Објектот Должина:
130inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
Полиестер
Специјални Функции:
маска светлина
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува

Им се допаѓа и на купувачите..