• Продажбата
  • Ново
1 Пар Сино-Сива Боја Природно Крзно Пред Седиштето Покрие Овча Автомобил Перница Возило Седиште Маска
zoom_in

1 Пар Сино-Сива Боја Природно Крзно Пред Седиштето Покрие Овча Автомобил Перница Возило Седиште Маска

DEN 4900.00 5268.96

Износ
check Во продавницата.


100% Австралиската Чиста Природно Крзно Седиште Маска, Овча Зима Автомобил Перница Пред Возилото Седиште Маска 1 Пар
Вистински Австралиската Овча Кожа Автомобил 2 Предните Покрие Зима Универзална М12
Опис
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Долго волна дел-100% овча (ве молиме имајте во предвид барака крзно е нормално )/ Централниот дел - висока густина кадифен / Назад надеж : микро-велур сунѓерот flannelette
Боја : Сива сина боја
Големина : 138cm *63 см (54.3 * 24.8 во )
Пакет се Вклучени : 2 PC Еден предното Седиште
Добро breathability,висока густина,Висок квалитет супер меки и меки.
ние, исто така имаат задното седиште маска ,ве молиме погледнете на нашата продавница
Рака мие или сува чиста.
Ве молиме овозможи + / -0.7 инчи разлика за мерење

Бренд Име:
FY-UU
Специјални Функции:
Без Крзно Барака, Потоплите
Применливи Сезона:
есен и зима
сет парче:
2
Материјал Тип:
Волна
Објектот Тежина:
2.5kg
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
200000204:
200000502

Им се допаѓа и на купувачите..