• Продажбата
  • Ново
Директно Одговара За Dodge Неонски 2003 2004 2005 Авто Пред Магла Светлина Собранието W/ Xenon Бела Водич светилки drl Ореол Прстени Светилка за Полнење Грешка Слободни
zoom_in

Директно Одговара За Dodge Неонски 2003 2004 2005 Авто Пред Магла Светлина Собранието W/ Xenon Бела Водич светилки drl Ореол Прстени Светилка за Полнење Грешка Слободни

DEN 6840.00 7200.00

Износ
check Во продавницата.


Директно Одговара За Dodge Неонски 2003 2004 2005 Авто Пред Магла Светлина Собранието W/ Xenon Бела Водич светилки drl Ореол Прстени Светилка за Полнење Грешка Слободни
Led светилки drl+ Магла во Комбинација Светлина е нов terned во автомобилската светлина пазарот.Надградби на еден Led светилки drl светла, со екстра led магла светлина во една светлина. Како и да е, со тоа, не само што направи вашиот возачки повеќе безбедно и да се направи вашиот автомобил кул и луксузни премногу : )
Име на модел : Led Магла светилки drl Ореол Прстен Светла Напон : DC12 V Боја : Бела Живот : 50000hrs Гаранција : 1year Карактеристики : 2-Во-1 Функција : Led Светла за Магла + Led светилки drl Светла за Магла Светлина е користење на 10 W кри led чипови, многу светли 100% Водоотпорни, со вентилација дупка E4 Одобрени од двете светилки drl & Магла Апликација : Оваа Светлина е замени фитинг За Dodge За Dodge Неонски 03-05
Со професионална техничка и тимот за развој, ние сме директно фабрика specifized во производство на истражување и дизајнирање CCFL и Led Автомобил светло, на пример,. led ангел очи, предводена од врата светлина, led дневни работи светлина, led работа светла, led светла за магла итн Со многу години искуство , ние сме една од водечките autos доведе и CCFL фабрика во Кина, Ние може да обезбеди повеќето конкурентни фабрики " цена во исто ниво на квалитет Со високо-квалитетни суровини, led производи се experted разни countried и региони во Европа и Америка
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ како Плаќање Ние, исто така, прифаќа Paypal. Ако ви треба овој рок на плаќање, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или директно trademanager
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена кога вашата исплата е расчисти со ЗАЧУВАМ Ние можеме да брод на нив од страна на Кина Пост& Хонгконг Пост Воздухопловната, и следниве изразат испорака метод
Ве молиме contac ни се на прво ако ви треба изразат испорака.

Име На Модел:
NS-152904
Објектот Дијаметар:
00cm
Објектот Тежина:
1.6kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Dodge Модел:
Дакота
За Возило Брендови/Модел:
Dodge
Бренд Име:
NEWM
Специјални Функции:
Пред Led Магла Светлина W/ светилки drl Ореол Прстен
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
EMARK

Им се допаѓа и на купувачите..