• Ново
Автомобил-Стил, За Toyota RAV4 Претходница 2009-2012 9-Парчиња Led Светла за Магла H11 H8 12V 55W Халоген LED Магла Главата Светилка
zoom_in

Автомобил-Стил, За Toyota RAV4 Претходница 2009-2012 9-Парчиња Led Светла за Магла H11 H8 12V 55W Халоген LED Магла Главата Светилка

DEN 1726.56

Износ
check Во продавницата.


Автомобил Стил 9-Парчиња Led Светла за Магла H11 H8 12 V 55 W Халоген LED Магла Главата Светилка
За Toyota RAV4 Претходница 2009 2010 2011 2012
Појавување На Автомобил Модел Шоу
Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Пакет Вклучува : Еден пар на блиц Пред Магла Светло (Лево и Право) Големина : (Како на сликата прикажани) Боја : Црна Домување + Јасно Леќа Тип на LED : SMD 5050 ДОВЕДЕ Напон : 12 V Wattage : 4.5 W (лево или десно) Материјал : Висок Квалитет ABS Домување + Вистински Стаклена Леќа Тежина : 400g Функција : Направен од Високо-Квалитет Премиум Трајни ABS Домување . Јасно Леќи се направени од вистинско стакло. Доаѓа со 9 парчиња Супер Светло SMD 5050 Бела LED Подобра видливост. Обезбеди возачот безбедност во магла, дождливо, прашливи или снежните времето . Одговара H8/H11 оригинални сијалица штекер . Директна замена со никаква измена. Совршено се вклопуваат, лесна инсталација . * Имајте на ум : * Инсталација настава НЕ е вклучен во пакетот. * Професионална инсталација е препорачливо, мала промена може да ви треба за некои модели . * Ве молиме да ги прочитате сите опис & fitment пред да нарачате производот. * Вашето задоволство е наша најголема грижа. Ве молиме контактирајте со нас за решавање на секое прашање пред да замине било неутрален или негативен фидбек Автомобил Стил 9 Led Светла за Магла 12 V 55 W Светла за Магла Главата Светилка За Тојота Пакет : Suite A : 2x Бела Боја LED Магла Светилка Suite Б : 2x Жолта Боја Led Магла Светилка Suite C : 2x Сина Боја на Водена Магла Светилка Suite D : 2x Магла Домување (ОЕМ Дел) 2x H11 Халоген Светилки Suite E : 2x Магла Домување (ОЕМ Дел) 2x H11 Led Светилки (добил цел објект како стандард, и не може да биде ист светилки со слики) Посебно Внимание треба да Автомобил Светла : 1 : Магла Светилка доаѓа од по-пазар.

Специјални Функции:
LED светилка за магла
RAV4-Година:
2011,2009,2012,2010
Бренд Име:
eeMrke
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Име На Модел:
For_Toyota RAV4 2009-2012
Објектот Дијаметар:
9cm
Објектот Тежина:
0.8kg
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
ABS/ PC/ Легура
Тојота Модел:
RAV4
Магла светилки Извор (Изборен):
Халоген / Led Светилки
Lumens:
1600lm
Напон:
DC 12V
Тип На Сијалица:
H11
автомобил модел 1:
за Toyota RAV4 2009-2012
автомобил модел 2:
За Тојота Претходница 2009-2012

Им се допаѓа и на купувачите..