• Продажбата
  • Ново
Дење работи Светлина Автомобил Стил LED светилки drl Светло за Магла Светилка Со Бела Вртење Сигнал Флексибилни светилки drl Комплет Дневна Светлина Автомобили Работи
zoom_in

Дење работи Светлина Автомобил Стил LED светилки drl Светло за Магла Светилка Со Бела Вртење Сигнал Флексибилни светилки drl Комплет Дневна Светлина Автомобили Работи

DEN 412.00 412.32

Износ
check Во продавницата.


Дење работи Светлина Автомобил Стил LED светилки drl Светло за Магла Светилка Со Бела Вртење Сигнал Флексибилни светилки drl Комплет Дневна Светлина Автомобили Работи Светлина
Ние ќе пишува ниска вредност на фактура да им помогне на купувачите плаќаат помалку данок.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Ве молиме љубезно ве молиме да не информирате на точни вредност на фактура
2 парчиња = 1 сет
*Ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и целосна 5 ѕвезди продавачот рејтингот.
*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, Ако имате било какви прашања.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ја процесираме вашата нарачка во рок од 1 работен Дена ако нареди информации и плаќање избришани.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса .
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Општо земено, ние брод на овој објект од страна на вашиот назначени express, освен на определени изразат не може да брод оваа точка.

Fit-Година:
2014,2012,2006,2010,2009,2011,2007,2015,2013,2008,2016
Бренд Име:
FASTKAS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Материјал Тип:
Алуминиум / Флексибилни Гума
Хонда Модел:
Одговара
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Тип На Објект:
Ден Светлина
Име На Модел:
wolfteeth
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Дијаметар:
18cm
Специјални Функции:
Дневна Светлина, светилки drl, Дење Работи Светлина
светло функција:
Светилки drl и се Претвора Сигналот Светлина
светилки drl светла боја:
Бела
Вртење Singal Светла Боја:
Жолта
Водоотпорен:
Yes
Гаранција:
14 месеци
LED чип вид:
кочан предводени
Лер Зрак Тип:
кочан led светилки drl
Напон:
12V
Тип На Објект:
Дење Работи Светла
Извор На Светлина:
LED

Им се допаѓа и на купувачите..