• Продажбата
  • Ново
4 LED Итни Возило Страна Маркер Решетката Флеш Strobe Црвено Светло 4W SideMarker Светла
zoom_in

4 LED Итни Возило Страна Маркер Решетката Флеш Strobe Црвено Светло 4W SideMarker Светла

DEN 551.00 672.00

Износ
check Во продавницата.


Карактеристики :
1. 100% Сосема нов и добар квалитет
2. Единица има вкупно 4 Led диоди
3. Водоотпорна подготвени за надворешни монтажа
4. До 30,000 часот траење на живот
5. Лесен и брз за инсталација
Спецификации :
- Материјал : PC
- LED Светла Боја : Црвена
- Број на LED : 4
- Напон : DC12 V
- Wattage : 4 W
- Универзална одговара на секое возило автомобил ван камион со 12 V моќност
Конекција :
1. Црна една до негативни, Црвена една до позитивен
2. Белата е за светкави
Пакетот Вклучува :
1x Итни Возило Страна Маркер Светлина
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Ние одржување на високи стандарди на одлична и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.Повратни информации е многу важно за нас. Ако сте задоволни со нашите производи,pls ни остави позитивен фидбек(5 ѕвезди).
Бараме дека ќе контактирајте со нас Веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Плаќање
1. Можете да направи плаќање преку Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или избрани дебитни картички.
2. КУПАТ ПОВЕЌЕ, СПАСИ ПОВЕЌЕ! Толку повеќе ќе ви ги купите, пониска цена ќе добиете!
3. Купувачите МОРА да се направи исплата во рок од 5 дена. Ако имате проблем за правење на плаќањето, ве молиме контактирајте со нас или aliexpress.com за помош. Превозот 1). Превозот цена : Кликнете на "Shipping" Превртен триаголник табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.

Специјални Функции:
Црвена
Објектот Тежина:
158g
Q7-Година:
2009,2010,2012,2011,2007,2008,2013,2014,2015
Име На Модел:
E395
Бренд Име:
AUMOHALL
Audi Модел:
Q7
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Ден Светлина
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Материјал Тип:
PC
Леќа:
Не Се Вклучени
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12 V
Автомобил модел:
Возило
Година:
2017
Тип На Објект:
На Возилото

Им се допаѓа и на купувачите..