• Ново
12V 24V 4PIN 5PIN 80A заварени мотор Авто Автомобил Реле заварување PCB plug Реле Краток Pin електронски контролен уред за возила R28
zoom_in

12V 24V 4PIN 5PIN 80A заварени мотор Авто Автомобил Реле заварување PCB plug Реле Краток Pin електронски контролен уред за возила R28

DEN 95.52

Износ
check Во продавницата.


Име На Модел:
r28
Година:
До 2015
Објектот Висина:
2.5cm
Материјал Тип:
Пластични,бакар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
30g
Објектот Должина:
2.8cm
Бренд Име:
SYTRMLSB
Тип На Објект:
Прекинувачи
Објектот Ширина:
2.8cm
Специјални Функции:
водоотпорен.долг живот,корисни
Објектот Дијаметар:
2.8cm
Модел:
r28
Напон:
12V,24V
Терминали:
4PIN,5PIN
тековната:
80A
Тип:
ПХБ,заварување
Примена:
мотор,автомобил релеи

Им се допаѓа и на купувачите..