• Ново
Висок квалитет на Bluetooth Воланот, Аудио Контрола на Копчето Switch 84250-06160 За Toyota Camry е корола Hilux Vigo Highlander
zoom_in

Висок квалитет на Bluetooth Воланот, Аудио Контрола на Копчето Switch 84250-06160 За Toyota Camry е корола Hilux Vigo Highlander

DEN 1427.52

Износ
check Во продавницата.

Висок квалитет на НОВИ 84250-06160 Воланот Switch Контроли се Префрлите Assy За Toyota Camry е корола Hilux Vigo Highlander Innova

Ве молиме бидете сигурни дека OE број натпревари дел се на местото ве Молиме да бидат многу внимателни за да ги проверите нашите фотографии, бидете сигурни дека фото покажа дека е иста како што сака. Плаќање
Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена.Ако некоја цел не е платен по 3 дена,тоа ќе биде затворена.
Увозни давачки
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Испорака
Во светот превозот од Кина Пост/HK пост е многу бавно. Просечното време на испорака е околу 40 дена.
Но, ќе мора да почека 50-70days на шопинг сезона и лоши временски услови.
Ако не сте добиле вашите објекти, во рок од 40 работни денови од ние испрати надвор,
ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се обидат да го решат проблемот што е можно поскоро.
Гаранција
1. Секој објект е строго се тестираат пред пратката.
2. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас.
Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест.
Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.
Повратни информации
Вашата позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации, ви благодариме.
Ве молиме не го остави негативен или неутрален повратни информации или спор, овие не може да се реши вашиот проблем,
ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем во кратко време.

Специјални Функции:
Замена
Име На Модел:
84250-06160
Година:
2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Тежина:
0.2kg
Материјал Тип:
Пластични
Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
BINGWFPT
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Гаранција:
12 месец
Состојба:
Нови
Точка име :
Управувачот Аудио Контрола Префрлате

Им се допаѓа и на купувачите..