• Продажбата
  • Ново
11.5 cm*15.1 cm Сакам Моите Pitbull Автомобил-Стил, Винил Автомобил Налепница S4-0582
zoom_in

11.5 cm*15.1 cm Сакам Моите Pitbull Автомобил-Стил, Винил Автомобил Налепница S4-0582

DEN 51.00 84.48

Износ
check Во продавницата.


11.5 cm*15.1 cm Сакам Моите Pitbull Автомобил-Стил, Винил Автомобил Налепница S4-0582
Овој производ е составен од три дела.Горниот слој е транспарентен пренос на филмот, средниот слој е главното тело, на дното е на дното филм.
Ставете Алатки : Крпа, Scraper или Кредитна Картичка.
Ставете Чекор :
1.Ќе автомобил тело се чисти, и да се задржи автомобил на телото да се исуши.
2.Ве молиме бидете сигурни да го залепите позиција и полека паста, нанесете во исто време, ве молиме да користите алатки за налепница стружење станот, Додека филмот биле урната.
3.Потоа ставете по повтори стружење и притискање, потоа полека ја раскинам транспарентен филм.
4.Притиснете солза филм по налепница, До рамен,Не дозволувајте автомобил налепници и се било физичка поделба или изданија.
5.Во случај на услови, може да умерена греење, за да се обезбеди дека налепница може да биде подобро и повеќе цврсто се држат во автомобил тело.
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме перење на вашиот автомобил во 2-3 дена, ви благодариме!
Превозот : Не повеќе од 5 $ за испорака на логистика е Yan Вен .4 PX економски пакет (следење не е на располагање.) Повеќе од 5 долари може да избере Кина Пост регистрирани пакет (следење на располагање). Општи пристигнување време 15-60 дена Гаранција : 1.100% гаранции нови добра со добра состојба . 2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски. 3. Враќање и промена е сега на располагање.

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Модел:
Animal Моделот
Бренд Име:
YJZT
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Име На Модел:
S4-0582
Објектот Ширина:
11.5cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
15.1cm
Објектот Должина:
0cm
Налепница Сместување:
Задните Шофершајбната
Материјал Тип:
Винил
Налепници:
автомобил налепница
боја:
црна/сребрена

Им се допаѓа и на купувачите..