• Продажбата
  • Ново
Автомобил задниот браник заштитна декоративни ленти налепница за Toyota rav4 е корола Yaris prius hilux avensis додатоци автомобил стил
zoom_in

Автомобил задниот браник заштитна декоративни ленти налепница за Toyota rav4 е корола Yaris prius hilux avensis додатоци автомобил стил

DEN 812.00 863.52

Износ
check Во продавницата.


1 )Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност. Набавната цена е помалку од $ 5 производи земаме (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) и (Posti Финска Економија) економска логистика, нема дестинација следење на информации, но, исто така, да се обезбеди производот да пристигне таму. Може исто така да треба да изберете стандардни логистика логистика стандард, според вашиот избор за да ви помогне да изберете логистика. Плаќање на повеќе од $ 5 производи земаме (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) и (Posti Финска) и (Ali Express Стандард Превозот) стандард логистика. Логистика побрзо од економијата. 1. Се очекува стареење 1) нормален : 16-35 дена да стигнат до одредиштето 2) Посебен случај : 35-60 дена за да стигне до дестинацијата, посебни околности вклучуваат : празници, промени во политиката, и други оддалечени места. Логистика барањето сајт : http : //www.17track.net/zh-cn и //global.cainiao.com/ .Внимание : 1). Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро. 2). Грешки може да постојат од страна на прирачник за мерење. 3).Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии. 4).Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи и светлината,не може да се некои мали боја разлика. 5).Руски купувачот се Обрне Внимание : ве Молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига.

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
3D
Бренд Име:
Arsmundi
дизајн:
Трансформатори Дизајн
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Должина:
90cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал Тип:
Гума
Модел:
ОЕМ
Објектот Висина:
0.3cm
Име На Модел:
2017
Тип:
Други 3D Налепница
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Налепница Сместување:
Багажникот

Им се допаѓа и на купувачите..