• Продажбата
  • Ново
Автомобил стајлинг за Chevrolet Lova Aveo ,AC клима knob Налепница додатоци
zoom_in

Автомобил стајлинг за Chevrolet Lova Aveo ,AC клима knob Налепница додатоци

DEN 228.00 239.52

Износ
check Во продавницата.


Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Црна Материјал : ABS Пластика & Алуминиумска Легура Пакет Indluded : (3pcs) Лесно да се инсталира, само да потрае од оригиналниот knob, а потоа внесете го новиот knob, тогаш тоа ќе биде во ред. Забелешка : боја на светлината зависи од вашиот автомобил позадина светлина.

Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Црна Материјал : ABS Пластика & Алуминиумска Легура Пакет Indluded : (3pcs) Лесно да се инсталира, само да потрае од оригиналниот knob, а потоа внесете го новиот knob, тогаш тоа ќе биде во ред.

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
Промена На Бојата
Модел:
Други
Бренд Име:
JINGHANG
Име На Модел:
XFLD-02
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
Внатрешна
Вид На Налепница:
Други
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
ABS+алуминиумски легури

Им се допаѓа и на купувачите..