• Продажбата
  • Ново
Автомобил-Стил, Опашка Светла Директно Скратува Задните Светла Taillight Покрие Надворешноста Калапи За Ford Mustang 2015 16 17 До Бесплатен Превозот
zoom_in

Автомобил-Стил, Опашка Светла Директно Скратува Задните Светла Taillight Покрие Надворешноста Калапи За Ford Mustang 2015 16 17 До Бесплатен Превозот

DEN 1143.00 1344.96

Износ
check Во продавницата.


Автомобил-Стил, Опашка Светла Директно Скратува Задните Светла Taillight Покрие Надворешноста Калапи За Ford Mustang 2015 16 17 До Бесплатен Превозот
100% Сосема Нов новодојдени За 4s Продавница Специјална Понуда Origial големина дизајн се вклопува добро Заштитете го вашиот автомобил од гребење Убавина вашиот автомобил Lxury и Шармантна Кул ~ Taillights опфаќа колекции АБС материјал со висок квалитет Лесна инсталација само да се држи во секунди За Ford Mustang 2015 До Пакет : 6 PCS/Set Љубезно ве молиме да напомена : ве Молиме да го видите вашиот автомобил внимателно дали тоа одговара на вашиот автомобил пред место цел,ви благодариме!

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
3D
Бренд Име:
YCCPAUTO
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Налепница Сместување:
Внатрешна
Објектот Дијаметар:
1inch
Модел:
Други
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Материјал Тип:
ABS
Име На Модел:
AUTOPS6D-118-Z
Вид На Налепница:
Други
боја:
СРЕБРЕНА/СИНО
Име На Модел:
за Ford Mustang 15+
Точка име :
Опашката Светла Филм Скратува Маска

Им се допаѓа и на купувачите..