• Продажбата
  • Ново
Јадат, Спијат Jdm Смешно Хумор Автомобил Налепница Мотоцикл Автомобил Стил Винил Decal Автомобил Прозорец Jdm
zoom_in

Јадат, Спијат Jdm Смешно Хумор Автомобил Налепница Мотоцикл Автомобил Стил Винил Decal Автомобил Прозорец Jdm

DEN 86.00 168.00

Износ
check Во продавницата.


Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Име На Модел:
c-zhou-0293
Објектот Должина:
15cm
Објектот Ширина:
12cm
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
Винил

Им се допаѓа и на купувачите..