• Продажбата
  • Ново
5M Вратата раб на судир заштита лента налепници Додатоци за Автомобил-стил, за BMW e46 e90 e39 f30 f10 e36 e60 х5 e53 f20 е34
zoom_in

5M Вратата раб на судир заштита лента налепници Додатоци за Автомобил-стил, за BMW e46 e90 e39 f30 f10 e36 e60 х5 e53 f20 е34

DEN 441.00 469.44

Износ
check Во продавницата.


1 )Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност. Набавната цена е помалку од $ 5 производи земаме (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) и (Posti Финска Економија) економска логистика, нема дестинација следење на информации, но, исто така, да се обезбеди производот да пристигне таму. Може исто така да треба да изберете стандардни логистика логистика стандард, според вашиот избор за да ви помогне да изберете логистика. Плаќање на повеќе од $ 5 производи земаме (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) и (Posti Финска) и (Ali Express Стандард Превозот) стандард логистика. Логистика побрзо од економијата. 1. Се очекува стареење 1) нормален : 16-35 дена да стигнат до одредиштето 2) Посебен случај : 35-60 дена за да стигне до дестинацијата, посебни околности вклучуваат : празници, промени во политиката, и други оддалечени места. Логистика барањето сајт : http : //www.17track.net/zh-cn и //global.cainiao.com/ .Внимание : 1). Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро. 2). Грешки може да постојат од страна на прирачник за мерење. 3).Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии. 4).Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи и светлината,не може да се некои мали боја разлика. 5).Руски купувачот се Обрне Внимание : ве Молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига.

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
ПВЦ
Бренд Име:
Arsmundi
дизајн:
Трансформатори Дизајн
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Објектот Должина:
5m
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Гума
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
2017
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Тип:
Други 3D Налепница
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Објектот Ширина:
1cm

Им се допаѓа и на купувачите..