• Продажбата
  • Ново
HochiTech за chevrolet aveo 2011- табла мат Заштитна подлога Сенка Перница Photophobism Подлога автомобил стил додатоци
zoom_in

HochiTech за chevrolet aveo 2011- табла мат Заштитна подлога Сенка Перница Photophobism Подлога автомобил стил додатоци

DEN 766.00 1392.00

Износ
check Во продавницата.


Добредојдовте на нашата Продавница! ! ! Ние гарантираме за да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производот. Среќен Ден. Ви благодариме.
Добра вест :
Драги пријателе ,Само да ги купите овој производ, вие ќе добиете 1set "алуминиумско тркало на автомобилот воздух капи , испрати го запре имено, ве молиме да не ја пропуштајте оваа можност!
Тоа не е генерички лек на производот. Ве молиме осигурајте се дека вашиот автомобил на контролната табла е иста како на фотографијата, ако не, немојте да нарачате и да се поврзете со нас.
Како да инсталирате
Нашата компанија е еден од најмоќните LED светло добавувачи во Кина, со 3 фабрики, секој за дневно работи светлина, LED светла и СТП спојлер.
За LED Светло, ние имаме повеќе од 2000 модели, и оние стоки кои се продаваат во многу земји, уживање во добра репутација со добра услуга и добар квалитет. Превозот
1. Ние Брод на Светот, освен Некои оддалечени области.
2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.
3. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред исплата.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е
како е можно, со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
5. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Плаќање :
1.

Големина:
black edge, red edge
Бренд Име:
STPLRGECP
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
Трансформатори Дизајн
Модел:
ОЕМ
Налепница Сместување:
Внатрешна
Име На Модел:
за chevrolet aveo 2011-2016
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Други
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
hight квалитет најлон
категорија:
табла душеци
Автомобил Марка :
за chevrolet aveo 2011-2016
Година:
2011 2012 2013 2014 2015 2016 година
боја:
Црна и црвена
забелешка:
само одговара за лево headdrive

Им се допаѓа и на купувачите..