• Продажбата
  • Ново
Автомобил -опфаќа Јадат, Спијат Фудбал Автомобил Decal Фудбал Прозорец задната врата Винил Камион Лаптоп Налепница Може да се пејст на било каква рамна површина Jdm
zoom_in

Автомобил -опфаќа Јадат, Спијат Фудбал Автомобил Decal Фудбал Прозорец задната врата Винил Камион Лаптоп Налепница Може да се пејст на било каква рамна површина Jdm

DEN 98.00 192.00

Износ
check Во продавницата.


Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Име На Модел:
zhyan-623
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Ширина:
12cm
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
15cm
Материјал Тип:
Винил

Им се допаѓа и на купувачите..