• Продажбата
  • Ново
Столче јазот Автомобил течење доказ подлога за Jaguar xf xe x-type xj s-type f-темпо XFR XKR XJR автомобилот моделирање налепници автомобил-стил
zoom_in

Столче јазот Автомобил течење доказ подлога за Jaguar xf xe x-type xj s-type f-темпо XFR XKR XJR автомобилот моделирање налепници автомобил-стил

DEN 209.00 219.84

Износ
check Во продавницата.


Квалитетот на првата продавница во интегритетот на текстот на квалитетот на
опстанокот на бизнис филозофија за голем број на автомобил услуга.
1 )Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност. Набавната цена е помалку од $ 5 производи земаме (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) и (Posti Финска Економија) економска логистика, нема дестинација следење на информации, но, исто така, да се обезбеди производот да пристигне таму. Може исто така да треба да изберете стандардни логистика логистика стандард, според вашиот избор за да ви помогне да изберете логистика. Плаќање на повеќе од $ 5 производи земаме (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) и (Posti Финска) и (Ali Express Стандард Превозот) стандард логистика. Логистика побрзо од економијата. 1. Се очекува стареење 1) нормален : 16-35 дена да стигнат до одредиштето 2) Посебен случај : 35-60 дена за да стигне до дестинацијата, посебни околности вклучуваат : празници, промени во политиката, и други оддалечени места. Логистика барањето сајт : http : //www.17track.net/zh-cn и //global.cainiao.com/ .Внимание : 1). Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро. 2). Грешки може да постојат од страна на прирачник за мерење. 3).Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии. 4).Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи и светлината,не може да се некои мали боја разлика.

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Бренд Име:
Arsmundi
дизајн:
Трансформатори Дизајн
Објектот Висина:
1cm
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
Објектот Должина:
45cm
Објектот Ширина:
7cm
Модел:
ОЕМ
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
2017
Материјал Тип:
Pu
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Налепница Сместување:
Целото Тело
категорија:
PU

Им се допаѓа и на купувачите..