• Продажбата
  • Ново
За Мир Воздухопловната Автомобил Камион Мода Интересен Автомобил Стил Decal Винил Декорација Личност Автомобил Налепници Jdm
zoom_in

За Мир Воздухопловната Автомобил Камион Мода Интересен Автомобил Стил Decal Винил Декорација Личност Автомобил Налепници Jdm

DEN 98.00 192.00

Износ
check Во продавницата.


Тип На Објект:
Налепници
Име На Модел:
w-CT-0183
Модел:
ОЕМ
дизајн:
Цртан филм
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
категорија:
Налепници
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
13cm
Пакување:
Не Се Пакувани
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
0inch
Објектот Ширина:
13cm
Материјал Тип:
Винил

Им се допаѓа и на купувачите..