• Продажбата
  • Ново
4pcs е радио за Автомобил расклопување пластични алатка за полнење на Nissan qashqai tiida almera juke primera x-trail забелешка додатоци за автомобил-стил
zoom_in

4pcs е радио за Автомобил расклопување пластични алатка за полнење на Nissan qashqai tiida almera juke primera x-trail забелешка додатоци за автомобил-стил

DEN 209.00 220.32

Износ
check Во продавницата.


1 )Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност. Набавната цена е помалку од $ 5 производи земаме (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) и (Posti Финска Економија) економска логистика, нема дестинација следење на информации, но, исто така, да се обезбеди производот да пристигне таму. Може исто така да треба да изберете стандардни логистика логистика стандард, според вашиот избор за да ви помогне да изберете логистика. Плаќање на повеќе од $ 5 производи земаме (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) и (Posti Финска) и (Ali Express Стандард Превозот) стандард логистика. Логистика побрзо од економијата. 1. Се очекува стареење 1) нормален : 16-35 дена да стигнат до одредиштето 2) Посебен случај : 35-60 дена за да стигне до дестинацијата, посебни околности вклучуваат : празници, промени во политиката, и други оддалечени места. Логистика барањето сајт : http : //www.17track.net/zh-cn и //global.cainiao.com/ .Внимание : 1). Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро. 2). Грешки може да постојат од страна на прирачник за мерење. 3).Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии. 4).Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи и светлината,не може да се некои мали боја разлика. 5).Руски купувачот се Обрне Внимание : ве Молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига.

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
ПВЦ
Бренд Име:
Arsmundi
дизајн:
Трансформатори Дизајн
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Должина:
22cm
Модел:
ОЕМ
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
2017
Тип:
Други 3D Налепница
Материјал Тип:
Пластични
Вид На Налепница:
Други
Налепница Сместување:
Целото Тело

Им се допаѓа и на купувачите..