• Продажбата
  • Ново
YJZT 15*11.4 CM 2X Entlebucher Планина Guard Куче Автомобил Браник Прозорец Налепница Deca Ц1-4357
zoom_in

YJZT 15*11.4 CM 2X Entlebucher Планина Guard Куче Автомобил Браник Прозорец Налепница Deca Ц1-4357

DEN 56.00 93.60

Износ
check Во продавницата.


YJZT 15*11.4 CM 2 X Entlebucher Планина Guard Куче Автомобил Браник Прозорец Налепница Deca Ц1-4357
Превозот :
1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.( Кога купувачот наредби за помалку од $7. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.)
Гаранција :
1.100% гаранции нови добра со добра состојба .
2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски.
3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена.
4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : )
За Нас :
1. Се фокусира на автомобил налепници

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Модел:
Animal Моделот
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Должина:
0cm
категорија:
Налепници
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Име На Модел:
С1-4357
Објектот Висина:
11.4cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YJZT
Материјал Тип:
ПВЦ

Им се допаѓа и на купувачите..